Informacje o produkcie

Uszczelka kominkowa okrągła Ø 10 mm Premium, całkowita długość 3 metry

60,00 zł

Dostępność: W magazynie

Krótki opis

Uszczelka kominkowa okrągła Ø 10 mm Premium
, całkowita długość 3 metry

Numer produktu: 0820ArdSP

 

LUB

Uszczelka kominkowa okrągła Ø 10 mm Premium, całkowita długość 3 metry

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

Informacje dodatkowe

SKU Susane 0820ArdSP

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Opis produktu

Uszczelki do szkła kominkowego i drzwi kominkowych.


Wszystkie nasze uszczelki produkowane są z miękkiego włókna szklanego odpornego na temperaturę do 550C, podwójnie plecionego, co pozwala na łatwy montaż uszczelek i sznurów we wkładach kominkowych.


Przy każdorazowej wymianie szkła kominkowego zaleca się wymianę uszczelek od drzwi kominkowych jak i również od szyby, ponieważ po pewnym czasie uszczelka wypala się i zmienia swoja formę. Uszkodzona uszczelka nie spełnia swojego celu, w wyniku czego mogą nastąpić następujące wady:


  • niekontrolowana wymiana gazów z otoczeniem
  • odkładanie się sadzy w miejscu, gdzie dopływa zimne powietrze

Sposób użycia:


Należy oczyścić i odtłuścić powierzchnię drzwi do montażu. Sznur uszczelniający dociąć na odpowiednią długość i połączyć końcówki taśmą zakańczającą. Cienko i równomiernie rozprowadzić klej po powierzchni. Po nałożeniu kleju przyłożyć sznur i mocno docisnąć płaskim przedmiotem.


Po 12 do 14 godzin schnięcia w temperaturze pokojowej, uszczelki są już gotowe. Przy niższych temperaturach, czas schnięcia powinien trwać dłużej. Wszystkie nasze sznury uszczelniające mogą również zostać przykręcona za pomocą śrub.


Środki ostrożności:


Założyć okulary ochronne. W razie dostania się do oka kleju, należy natychmiast przemyć oczy czystą wodą, Opakowanie po kleju nie może dostać się w ręce dzieci, ani nie nadaje się do spożycia.