Informacje o produkcie

Uszczelka kominkowa okrągła Ø 10 mm Premium, całkowita długość 3 metry

60,00 zł

Dostępność: W magazynie

Krótki opis

Uszczelka kominkowa okrągła Ø 10 mm Premium
, całkowita długość 3 metry

Numer produktu: 0820ArdSP

 

LUB

Więcej widoków

Szczegóły

Informacje dodatkowe

SKU Susane 0820ArdSP

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Opis produktu

Uszczelki do szkła kominkowego i drzwi kominkowych.


Wszystkie nasze uszczelki produkowane są z miękkiego włókna szklanego odpornego na temperaturę do 550C, podwójnie plecionego, co pozwala na łatwy montaż uszczelek i sznurów we wkładach kominkowych.


Przy każdorazowej wymianie szkła kominkowego zaleca się wymianę uszczelek od drzwi kominkowych jak i również od szyby, ponieważ po pewnym czasie uszczelka wypala się i zmienia swoja formę. Uszkodzona uszczelka nie spełnia swojego celu, w wyniku czego mogą nastąpić następujące wady:


  • niekontrolowana wymiana gazów z otoczeniem
  • odkładanie się sadzy w miejscu, gdzie dopływa zimne powietrze

Sposób użycia:


Należy oczyścić i odtłuścić powierzchnię drzwi do montażu. Sznur uszczelniający dociąć na odpowiednią długość i połączyć końcówki taśmą zakańczającą. Cienko i równomiernie rozprowadzić klej po powierzchni. Po nałożeniu kleju przyłożyć sznur i mocno docisnąć płaskim przedmiotem.


Po 12 do 14 godzin schnięcia w temperaturze pokojowej, uszczelki są już gotowe. Przy niższych temperaturach, czas schnięcia powinien trwać dłużej. Wszystkie nasze sznury uszczelniające mogą również zostać przykręcona za pomocą śrub.


Środki ostrożności:


Założyć okulary ochronne. W razie dostania się do oka kleju, należy natychmiast przemyć oczy czystą wodą, Opakowanie po kleju nie może dostać się w ręce dzieci, ani nie nadaje się do spożycia.

Color Swatches Magento extension by Galathemes Magento Themes