Proces wysyłki

Logistyka

  1. Jak szybko możecie dostarczyć?
   Szyby płaskie i podstawy standardowe zostaną do Państwa dostarczone w ciągu kilku dni. Na szyby gięte i zamówienia nietypowe potrzebujemy więcej czasu. Jednak czas maksymalny nie przekracza 4 tygodni. Na ofercie znajdą Państwo odpowiedni termin realizacji dla Państwa zamówienia. Koszt wysyłki produktów standardowych (oferta ze strony), to 30,00PLN (dotyczy wysyłki tylko na terenie Polski). Na produkty niestandardowe koszty wysyłki określane i podawane są w ofercie.
  2. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialnosci za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny , istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny ( wyjątek stanowią towary robione na indywidualne zamówienie klienta takie jak szkło kominkowe ) , w terminie do 14 dni od daty jego otrzymania.


  1. Czy wysyłacie także poza granice Polski?
   Zamówienia realizujemy tylko i wyłącznie na terenie Polski.

  1. Czy sprzedajecie bez rachunku?
   Nie. W przypadku szkody w transporcie faktura jest jedynym dokumentem honorowanym przez ubezpieczyciela. Dowód zakupu najczęściej znajduje się na przesyłce pod listem przewozowym.

  1. Czy można odebrać zamówienie osobiście?
   Jest to możliwe, po uprzednim umówieniu telefonicznym lub e-mail.

 1. Gdzie jest wasza siedziba?
  Pod adresem rejestrowym firmy.