Informacje o produkcie

Podstawa, Aluminium, Forma: F1

480,00 zł

Dostępność: W magazynie

* wymagane pola

480,00 zł

Krótki opis

Opis:

Form: F1
1.200 x 1.000 x 2 mm
Gotowe do wysłania.


Numer produktu: 02123F100

 

Podstawa, Aluminium, Forma: F1

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

Informacje dodatkowe

SKU Susane 02123F100

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

   

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Opis produktu

Podstawy pod kominki Firmy Temprix są wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej ryflowanej o grubości 2 mm. Zabezpieczają one podłoże przed i pod kominkiem przed uszkodzeniami wywołanymi przez iskry i gorące cząstki popiołu. Materiał zastosowany w produkcji a także sposób wykonania umożliwiają zamontowanie na takiej podstawie kominka o wadze nawet do 850 kg. Nasze podstawy z blachy aluminiowej doskonale komponują się z piecami zarówno tradycyjnymi jak i nowoczesnymi. Dzięki swojemu modernistycznemu wyglądowi idealnie pasują do najnowszych trendów architektury wnętrz.


Dla zabezpieczenia podłoża przed uszkodzeniami powinno się zakryć przestrzeń przed kominkiem naszą podstawą. Proponujemy zakryć obszar co najmniej 500 mm przed kominkiem i 350 mm po bokach. Z naszego długoletniego doświadczenia wiemy, że taka wielkość podstawy powinna uchronić Państwa podłogę przed uszkodzenia spowodowanymi przez iskry i gorące elementy popiołu, czy drobiny palącego się drewna. Także zakrycie podłoża pod piecem wolnostojącym jest zalecane. Promieniowanie cieplne emitowane przez piec jest w dużej mierze odbite od powierzchni podstawy i na podłogę ma wpływ znacznie mniejsza temperatura, co nie powoduje ujemnych skutków. Taki rodzaj zabezpieczenia jest zgodny z najnowszymi przepisami budowlanymi, co chętnie potwierdzi Państwu kominiarz dokonujący przeglądu.


Wszystkie podstawy pod kominki Firmy Temprix są zabezpieczone do transportu przed uszkodzeniami i dostarczane pod wskazany adres za pośrednictwem firmy DHL.


Nasze podstawy kominkowe mają krawędzie szlifowane tzw. kształt C i narożniki zaokrąglone R=10 mm. Taki rodzaj obróbki powierzchni zapewnia maksymalną wytrzymałość termiczną i mechaniczną podstawy a także powoduje, że krawędź jest bezpieczna dla użytkowników. Przypadkowe skaleczenia nie są możliwe. Taki kształt krawędzi jest też idealnie dopasowany do naszych uszczelek do podstaw, wykonanych z elastycznego i przezroczystego profilu silikonowego.


Do największych zalet naszych uszczelek możemy zaliczyć


  • utrzymanie czystości pod podstawą
  • kształt profilu uniemożliwia dostanie się pod podstawę kurzu, drobin popiołu, czy innych zanieczyszczeń,
  • w przypadku nierówności powierzchni podłoża uszczelka niweluje znacznie te różnice, co w konsekwencji powoduje równomierne rozłożenie ciężaru pieca na całej podstawie, dzięki czemu kominek stoi pewnie i stabilnie,
  • kształt zewnętrzny zamontowanej uszczelki ułatwia zamiatanie popiołu z powierzchni podstawy,
  • montaż jest prosty i szybki,
  • do każdej uszczelki jest dołączona szczegółowa instrukcja mocowania.

Podstawa z blachy aluminiowej jest także elementem ozdobnym przestrzeni wokół kominka. Dzięki swoim walorom estetycznym idealnie łączy się w otoczeniem, a jednocześnie podkreśla jego największe atuty. Spróbujcie Państwo sami, a na pewno docenicie zalety naszych podstaw.


Wszystkie standardowe podstawy z oferty są na magazynie dostępne.


Prosimy przysłać nam zapytanie z załączonym rysunkiem lub szablonem. Przyślemy Państwu bezpłatną wycenę...