Informacje o produkcie

Podstawa, Stal czarna żądanego formatu S2

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Podstawa, Stal czarna żądanego formatu S2

0,00 zł

Dostępność: W magazynie

* wymagane pola

0,00 zł

Krótki opis

 

Numer produktu: 02102SJS2

 

Szczegóły

Informacje dodatkowe

SKU Susane 02102SJS2

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Opis produktu

Podstawy kominków i pieców firmy Temprix chronią Państwa wrażliwą podłogę przed iskrami,gorącymi węglami i popiołem. Jednocześnie podstawa podkreśla jako obiekt dekoracyjny kominka jego efekt wizualny.

Wymieniona tutaj podstawa kominkowa jest wykonana z 2mm twardej jakościowej stali. Górne powierzchnie są całkowicie pokryte powłoką proszkową. Przez to zalakowanie Państwa podłoże pozostaje nieograniczenie trwałe i zachowuje długotrwale swój wysokiej jakości wygląd. Solidna konstrukcja pozwala na ustawienie szczególnie ciężkich pieców do 850 kg.

Montaż płyty odpornej na iskry ze stali jest prosty,przy stawianiu pieca należy korzystać z koca, potem ustawić piec we właściwym miejscu. Gdy piec będzie na swoim miejscu, można wyciągnąć koc spod pieca.

W celu zabezpieczenia łatwopalnych wykładzin podłogowych, poleca się obszar co najmnniej 50cm pzed piecem z nałożoną szklaną płytą, albo nakrytym innym niepalnym materiałem, po stronie otwierania drzwi powinien być kąt 45° na odcinku co najmniej 35cm. W ten sposób nasze płyty kominkowe obejmują wszystkie istotne dla bezpieczeństwa faktory, Państwa kominiarz chętnie je potwierdzi.

Jażeli nie jesteście Państwo pewni wymaganych minimalnych wymiarów podstawy kominkowej, proszę skonsultować się ze swoim okręgowym kominiarzem.

Zalecenie:

Aby uniknąć kumulacji brudu, popiołu i kurzu, jak również gromadzenia się wilgoci pod podstawą kominka, radzimy zastosować uszczelkę chroniącą przed brudem firmy Temprix:

  • Uszczelka ta zapogiega gromadzeniu się brudu pod podstawą kominka.
  • Na nierównej podłodze uszczelka zapewnia równomierne rozłożenie ciążaru,piec stoi pewnie,stabilnie i prosto.
  • Specjalne zewnętrzne krawędzie naszej uszczelki są tak uformowane, że popiół szybko i czysto może być zamieciony na płytę.
  • Bardzo łatwy i szybki montaż w porównaniu do płynnego silikonu.
  • Wysokiej jakości materiały wyprodukowane w Niemczech.
  • Instrukcja montażu w załączeniu.


Wszystkie podstawy kominkowe firmy Temprix są starannie pakowane, a potem wysyłane firmą transportową DHL.